שירותי טרום סיעוד

יקירכם זקוק לטיפול סיעודי אך עדיין לא קיבל את קצבת הסיעוד?
מדינת ישראל, המודעה לעלויות הגבוהות הכרוכות בטיפול הסיעודי מנסה לסייע ככל הניתן למשפחות הקשישים הסיעודיים באמצעות קצבת סיעוד של ביטוח לאומי.
כדי לקבל את קצבת הסיעוד על הקשיש ומשפחתו לעבור תהליך האורך מספר חודשים במסגרתו מוגשת הבקשה לקצבה, נערך מבחן יכולת לקשיש ובסוף התהליך - מתקבלת ההחלטה בדבר בזכאות לקצבה.

במיתר שירותי סיעוד נעניק ליקירכם את הסיוע והטיפול להם הוא זקוק בתקופת ההמתנה לקצבה - ללא עלות וללא התחייבות. כל זאת במסגרת שירותי טרום הסיעוד של חברתנו. 

איך תדעו אם יקירכם זכאי לשירותי טרום הסיעוד של חברתנו?
על מנת שנוכל להתחיל לטפל ביקירכם מהר ככל הניתן, עם פנייתכם אלינו יבקר צוות מטעמנו את יקירכם בביתו. הצוות, הכולל אחות ועובדת סוציאלית יבדוק את יקירכם, יבחן את מצבו הרפואי ובהתאם לממצאים יעריך את מספר שעות הסיעוד להן הוא זקוק.
לאחר שכל המידע יהיה בידינו נוכל להתאים ליקירכם מטפלת סיעודית מוסמכת שתטפל בו ותעניק לו את הסיוע הדרוש, והכול בהתאם למצבו הרפואי והסיעודי.

בנוסף, נסייע לכם להגיש את הבקשה לקצבת הסיעוד באמצעותה יקבל יקירכם את הסיוע המגיע לו מהמדינה באופן קבוע: נמלא יחד אתכם את הטפסים, נסייע לכם בהגשתם הנכונה ועוד.

יקירכם זקוק לסיעוד?
צרו עמנו קשר על מנת שנוכל להעניק לו מוקדם ככל הניתן את העזרה לה הוא זקוק וכן לסייע לכם בהגשת הבקשה לקצבת הסיעוד - ללא עיכובים מיותרים וללא טעויות בהגשת הבקשה.

 
אנחנו כאן בשבילכם
צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-886
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: